Proč nemáte, co nosit

Proč nemáte, co nosit
Zdroj: http://www.sharps.co.uk/why-you-have-nothing-to-wear

Typický ženský šatník je nacpaný s 107 různých kusů oblečení – nejméně však jednou týdně, pořád nemůže najít něco na sebe.

Výsledkem je často raid panika vyvolaná mycího koše, a 1 z 5 žen dokonce řekl, že oblečení stres způsobuje pravidelné výpadky se svým partnerem.

Aby se minimalizovalo svůj šatník strasti, dole jsou naše tipy na zajištění ranní dramata stane minulostí.

Obsah Hlavička obrázku 1 Obsah Header Image 2
Střední obsah Image
Posoudit a Declutter: Prostor musíte pracovat s je drahý, takže neztrácejte jej šprtání je plný věcí, které nepotřebujete. Vezměte všechno, co z vašeho šatníku a zásuvek a skupinové oblečení v přehledné a organizované pilotách. Na vrcholu své posteli je ideálním místem, jak toho dosáhnout !! To je čas, aby se brutální; Všichni jsme se dopustili včetně položky, které jsou příliš malý / příliš velká /, protože byly v prodeji, a tudíž ani nikdy nebyly nošeny. Máte-li položky visí ve vašem šatníku s tagy ještě na 6 měsíců poté, co byly zakoupeny, přiznejme si to, nebudou brzy nosit kdykoliv. A není to jen zcela nové nenošené položky, které by měly být čelí vystěhování. Cokoliv, co nebylo nosí do 6 měsíců (nebo během jednoho roku, pokud jste opravdu snaží pustit), pak je čas vy a vaši nemilované, nenošené položky rozešli. Může se to zdát jako časově náročné, a dokonce i ohromující úkol, ale to bude stát za to do konce. Můžete dokonce najít liché položka nacpal dolů na zadní straně vašeho šatníku, že jste úplně zapomněl!

Reorganizovat: Nyní, když jste šel ke snaze o třídění chtěl položky z nežádoucích předmětů, je na čase měnit jejich pořadí úložného prostoru. Bez ohledu na to, kolik úložného prostoru vy nebo nemají, je důležité, aby jej použít moudře, a to způsobem, který je pro vás to pravé. Snažte se udržet položky pravidelně používané v úrovni očí a nejdostupnějším oblasti vašeho šatníku, zatímco málo používané předměty, jako například mimořádné přikrývkami, nebo jiné sezónní zboží může jít až vysoko. Většina z nás také skončit s použitím naše skříně pro uložení jiných než jen oblečení a obuvi položky, zejména pokud máme dost velké šatní skříně. Když úložný prostor je za vysokou cenu, to má tendenci být nutností pro většinu z nás, takže pokud tam jsou jiná místa ve vaší domácnosti lépe hodí k ukládání tyto věci pak pohybují. A v případě, že musí žít ve vašem šatníku pak ukládat úhledně v označeném boxu, takže přesně víte, co jsou zač.

Čím více atraktivní uvnitř vašeho šatníku je, tím větší je pravděpodobnost, že budou chtít, aby ji udrželi v tom stejném, vysoce organizovanou stavu. Dopřejte si některé nové věšáky – nejen že vypadají skvěle, ale slušní ramínka pomůže vaše oblečení správně reagovat, udržet svůj tvar, takže jsou okamžitě připraveny k opotřebení.

Katalog své Výbava: Většina z nás pocit, že jsme se nikdy nic na sebe prostě proto, že zapomínáme na to, co jsme ve skutečnosti vlastní, a to i když my přijít s fantastickými kombinace oblečení a vzpěry z domu cítit skvěle, je pravděpodobné, že jakmile jak to přijde na konci dne bude dlouho zapomenuta. Nejjednodušší způsob, jak si vzpomenout, co jste se nosí, je vyfotit! Ve věku chytrý telefon a „selfie“, bude trvat pouze sekund a je ideální způsob, jak nejen zachytit to, co máte na sobě, co, ale nejjednodušší způsob, jak pamatovat týdnů přijít.