Perfektní vestavěná skříň hodící se do interieru

Perfektní vestavěná skříň hodící se do interieru
Zdroj: http://www.sharps.co.uk/perfect-fitted-wardrobes-to-complement-touch-of-blush-trend

Kovový trend byl klíčovým styl interiéru loni, což dokazuje, obzvláště populární v ložnici interiéru. To vidělo lidé, kterým se zavádějí ostré kovové doplňky do jejich domova k vytvoření uber moderní a klinický účinek a poskytují zajímavý kontrast k podhodnoceny volně stojící nebo vybaveno ložnicového nábytku.

Osvěžit trend SS16, ostré kovové předměty jsou stále klíčovým příslušenstvím však styl se vyvíjel poněkud se lidé snaží dosáhnout měkčí atmosféru.

Rose Gold kovové předměty dosáhnout moderní a čistý povrch, když spárována s existujícími chrome kovové části, při současném zajištění ženský mávání přidáním dotek červenat.

Proměnit svůj domov do růžového zlata ústupu, přidejte svítidla v tomto úpravou, aby odvážné tvrzení styl – duhové povrch svítidla také pomůže dále zvýšit jas světle jeho. Menší doplňky, jako jsou zlaté růže vázy a svícny také pomůže začlenit tento trend v rámci ložnice v jemnějším způsobem.

Přestože růže zlato je více decentní než tradiční metalické, to je ještě docela odvážný a moderní trend díky svému průmyslovému pocit, a proto je nutné, aby vaše stávající nábytek (nebo nový nábytek, pokud podnik kompletní ložnice člověka) má minimalistický styl.

Při výběru nové vestavěné skříně, rozhodnout se pro jednoduchý šatník design s moderní, čistými liniemi. Naše Milan bílé vestavěné skříně jsou ideálním partnerem pro tento trend. Tyto ostré bílé dveře a manipulace chic chrome dosáhnout svěží a moderní povrchovou úpravu a poskytne nenápadné pozadí pro umožnění vzrostl zlaté akcenty, aby se do středu zájmu.

Volitelný Glamour kabinet k dispozici s vestavěnými skříněmi Milan umožňují pro vás mít svůj vlastní rozmazlovat stanici, aby zajistily, že jste i nadále vypadala, jako báječný jako váš pokoj!