Skříň

Skříň
Zdroj: https://en.wikipedia.org/wiki/Closet#/media/File:Schrank2.jpg

Skříni (zejména v severoamerickém použití) je uzavřený prostor, skříň nebo skříň v domě nebo v budově používají pro běžné skladování nebo oběšením či ukládání oblečení.

Moderní skříně lze zabudovat do zdí domu během výstavby tak, že zabírají žádný zjevný prostor v ložnici, nebo mohou být velké, volně stojící kusy nábytku určeného pro oblečení skladování, ve kterém případě oni jsou často nazýváni skříně nebo armoires. Záchody jsou často stavěny pod schody, a tím používat nepříjemné prostor, který by jinak šel nevyužita.

V současné britské a Pákistánu použití, skříň může být také vestavěný a slova „skříň“ nebo chodit-in-skříň může být používán se odkazovat na skříni. V alžbětinské a angličtině středa, skříň odkazoval na větší místnosti, ve které se člověk mohl sedět a číst v soukromí, ale teď se odkazuje na malé místnosti obecně. [1] V indickém použití, šatna často se odkazuje na toaletu. To pravděpodobně pochází ze slovního klozet, který se odkazuje na splachovacího záchodu.

 

Typický moderní Nástěnný prostorově úsporná skříň.
Broom skříň: skříni s shora dolů prostoru používaného k ukládání košťata, mopy, vysavače, čistící prostředky, Lopaty, atd

Srst skříň: skříni se nachází v blízkosti hlavního vchodu. Obvykle se používá k ukládání kabátů, bund, mikin, svetrů, rukavice, čepice, šály a boty / boty. Tento druh skříně někdy má regálů. Jedná se pouze o tyč a nějaké spodní prostor používaný k ukládání oděvů uložené v krabicích či zásuvek. Některé mohou mít horní police pro ukládání nad tyče.

Povlečení skříň: vysoká, úzká skříň s policemi v koupelně používané pro ukládání ručníky, prostěradla, žínky, a toaletní potřeby.

Utility skříň: skříni nejčastěji používá k domu spotřebičů a úklidových prostředků

Šatnu: úschovna s dostatkem prostoru pro někoho, kdo stojí v něm při přístupu k uložené položky

Wall skříň: Stěna skříň je skříň v ložnici, která je integrována do zdi. To může být uzavřen pomocí závěsů nebo skládací dveře, které mohou být uloženy oblečení složené na policích.

Šatní skříň: Šatní skříň je malá šatna používá pro ukládání oblečení.

Komora: komora je skříň nebo skříň v kuchyni používat ke skladování potravin, nádobí, ložní prádlo, a ustanovení. Skříň může mít regály pro uvedení potraviny na.
Custom skříň
Custom skříň: Vlastní skříň je na zakázku skříň, které se hodí do místnosti v domě.

Skříň daň otázkou v koloniální Americe
Ačkoli některé zdroje tvrdí, že koloniální American domy často chybí záchody, protože „skříni daně“ uloženého britské koruně z, jiní argumentují, že záchody nebyly přítomny ve většině domů, jednoduše proto, že jejich obyvatelé měli pár věcí.

Skříň pořadatelé [upravit překlad]
Skříň pořadatelé jsou integrovány regálové systémy. Různé materiály mají své výhody a nevýhody:

Drátěné regály: Středně obtížné instalovat, může drátěné police neudrží velkou váhu, aniž by dovnitř, ale jsou levné.
Dřevo police: obtížné nainstalovat, dřevěné regály je silnější a dražší než drátem.
Tube police: Snadná instalace, trubka police zahrnuje několik kousků a nevyžaduje žádné řezání nebo měření.

zdroj: https://en.wikipedia.org/wiki/Closet