Věcím, kterým se vyhnout ve vaší ložnici

Věcím, kterým se vyhnout ve vaší ložnici
Zdroj: https://www.spaceslide.co.uk/blog/things-to-avoid-in-your-bedroom/#sthash.uTLmq20g.dpbs

V ložnici je pravděpodobně nejdůležitější místnost v domě a měla by být místem svatyně, ale to může být obtížné dosáhnout, pokud je zanedbáván a vlevo v nepořádku. Vybrali jsme některé z konstrukčních chyb v ložnici, a jak můžete opravit jim pomoci vytvořit perfektní místo k odpočinku po dlouhém dni

Zdroj obrázku: Patrick Strattner, Getty Images / Brand X
Zdroj obrázku: Patrick Strattner, Getty Images / Brand X
Nesprávné umístění postele

Postel je jedním z hlavních kusů v ložnici, ale věděli jste, kde je umístěna, může být vliv na vaše zdraví? Odborníci Feng Shui si všimli, že vaše postel by neměla být tlačen ke zdi, u dveří nebo přímo u okna, jak to může narušit úroveň komfortu.

Místo toho, jen mít na čelo proti stěně se zbytkem postele jako ostrov vám dává prostor a klid, které potřebujete pro správné odpočinku. Ber to jako hotelovém pokoji, kde majitelé chtějí, aby jejich hosté mohou mít nejlepší noční spánek je to možné. Modelování svůj vlastní pokoj na toto téma vám umožní vytvořit klidnou atmosféru.

Udržet práci v ložnici

Pokračování s tématem Feng Shui, chcete-li uklidňující prostředí, měli byste se vyvarovat jakékoliv předměty stres vyvolávající ve svém pokoji. To zahrnuje napěchované stoly naplněné pracovních či vzdělávacích projektů, které budou stále zůstávají ve vaší mysli, pokud to bylo dát k odpočinku.
Místo toho se rozhodnout pro určení místnost, kde můžete pracovat dál a ukládat žádné takové projekty, takže v ložnici může být místem pro únik, spíše než stres. Pokud nejste schopni to udělat, získat nějaké dobré skladování a umístit vše úhledně dovnitř, aby se svěřit se od neustálou připomínkou těžkých zátěží. Sejde z očí, sejde z mysli, jak se říká.
Full-to-burst skříně

My všichni máme ty okamžiky, kdy nemůžeme zcela najít motivaci dát naše oblečení úhledně pryč, takže to buď skončí na podlaze ( „floordrobe“), nebo plněné do skříně, takže dveře nejsou schopni zavřené. Namísto jam-balení všechno do malého prostoru, investovat do elegantní skříně se spoustou skladování. Nejen, že by se celá ložnice vypadat mnohem chudší, ale budete mít také klid, s vědomím, že všechno je organizována úhledně uvnitř.

Premium mini_P.white_N.oak

Poor osvětlení

Osvětlení může být právě tím rozdílem, a to nejen v ložnici, ale v celém domě. Rozhodnout se pro mnoho různých svítidel, spíše než jeden velký kování, takže máte větší kontrolu nad množstvím světla, které chcete. Dokonce si můžete zvolit instalaci stmívače spínač, který vám umožní vytvořit perfektní atmosféru v závislosti na příležitosti. S velkými zrcadly nebo dokonce od podlahy až ke stropu zrcadlové dveře, aby odrážela světlo také dává iluzi většího prostoru a více otevřeného prostoru, který je ideální pro vytvoření prostorné a klidné místnosti.

 

Není využitím svůj prostor

S prostorem stále více stává problémem pro mnohé z nás, to je klíčem k využití prostoru máte, jak nejlépe to půjde. Ať už to znamená investovat do více skladování, nebo visí věci na stěnách, nebo dokonce ze stropu, je důležité, aby se ujistil, budete pracovat s tím, co máte. Skladování pod postel je ideální pro udržení věci, které nejsou pravidelně používány. Můžete také nainstalovat police a lampy na stěnách místo nepřehledná pacientských stolků s různé předměty pro chudší vypadající místnosti.