Kolik stojí vestravěná skříň

Instalace vlastní míru šatník je vzrušující vyhlídka. Nicméně, když zvažuje montáž šité na míru posuvné dveře, jste odložit, protože jste přesvědčeni, že na míru řešení by mohlo ukázat jako příliš nákladné? Ve skutečnosti by měl posuvné dveře šatní vyloupit banku, tak dlouho, jak jste připraveni na případné související náklady.

Vezměme si vás potenciální dodatečné prvky, které mohou narazit, který umožňuje plánovat dopředu, a získat šatník svých snů bez nepříjemných překvapení podél way.Mini_4D_MIX_G.Mirror-Cashmere_05.16_S2

Náklady na vestavěnými skříněmi

Existuje několik firem, které nabízejí posuvné dveře, ale častěji než ne dostanete za pevnou cenu, kterou nelze vyjednávat. Online citace začít od 1500 £, za nízkou cenu standardního dřevěným obložením a, a dostat se kdekoli až £ 5000 nebo vyšší prémiových povrchových úprav. I když můžete zdroj ceny mezi nimi nemusí přijímat žádné jiné funkce v rámci těchto nákladů. To často znamená, že zaplatí více peněz pro interiéry i dalších funkcí budete téměř jistě muset dokončit svůj šatník.

Jeden způsob, jak se vyhnout tyto skryté náklady, je použít, kde si můžete navrhnout vlastní vybavenou skříň, tímto způsobem náklady zůstávají transparentní v průběhu celého procesu. Konfigurátor nástroj vám umožní zvolit levnější variantu nebo více prémiovou řadu, ale také vám dává možnost vybrat si věžových jednotky nebo vložky a koncových panelů pro vnitřní váš šatník – a to vždy s náklady na obrazovce.

Walkin-s + dveřmi

najímání instalátory

To může být docela skličující přijímat své posuvné dveře, a uvědomit si, že máte, aby se vešly sami. Mnoho značek vám neřeknu, že náklady na instalaci jsou navíc v rozmezí od 100 £ do 150 £ za čtvereční. Ft. V závislosti na jejich šířka, délka a styl. Kromě toho, mnoho značek neposkytují žádnou pomoc pro instalaci své skříně, což znamená, že spotřebitel je často nutné platit peníze, aby dveře profesionálně vybavené (pokud se jedná o DIY zloduch). Nakonec, můžete skončit tráví mnohem více času a peněz, než bylo plánováno, častěji než ne na telefonu s zákaznické podpory s žádostí o pomoc.

Aby nedocházelo k těmto skryté náklady a kanalizace na váš čas, udělat trochu kopat a vybrat si značku, která má více platforem pro vás komunikovat s nimi. Funkce, jako je „Jak na to“ instalačních videa nebo live chat spojení s pomocný personál může být neocenitelné. Kromě toho obdržení počátečního návrhu návštěvu odborníka, který může měřit svůj prostor je opravdu užitečné, jak si můžete být jistí proti skříňové dveře se perfektně hodí, a tím zefektivnit DIY proces. Dokonce i když se rozhodnete proti padnoucí svůj šatník sami, vždy požádat o nákladech na zřízení služby, takže nejste překvapeni velkým vyúčtování na konci.

Socialmedia_Canvas_brochure_ipad

Náklady na odstranění stávajících Storage

Něco, co i ty organizovaný člověk nemusel vzít v úvahu, náklady na odstranění svého starého šatníku. Nechcete, aby muset padnout na první překážce a platit za někoho odstranit svůj starý nábytek nebo jízdě odpad paliva do místního odpadky nebo recyklaci skládku.

Ujistěte se, zeptejte se svého šatníku specialistu v případě, že náklady na jejich skříně zahrnuje odstranění starého jeden. Ať tak či onak jste alespoň plně vědomi svých možností a může učinit informované rozhodnutí, která není na poslední chvíli.

Ať už se rozhodnete udělat, je si vědom úskalí může celý proces mnohem jednodušší. Konečné tip, proč ne napsat seznam přesných požadavků a funkcí, které chcete váš šatník mít, stejně jako všechny otázky, které si vyžadují odpovědi? Tímto způsobem nebudete mít zakopl nahoru a bude mít jasnou představu o nákladech.