Top 10 nápadu na nábytek do ložnice

V této sezoně vidí některé pozoruhodné nábytek trendy, z ročníku na Scandinavian. Ale který vzhled bude vyhovovat svou ložnici? Vybrali jsme si naše top 10 ložnicového nábytku nápady letos v zimě.

luxusní materiály
Je tu určitý trend v této sezóně k použití luxusních materiálů pro vrhá, koberečky a polštáře; měkké textury jsou stále populárnější, protože teploty klesnout. Tento trend se nyní přenese do nábytku z umělé kožešiny židle, futons a pohovek.
http://www.popsugar.com/home/Would-You-Rock-Fur-Chair-Were-Fake-Fur-2397951
Scandinavian Storage Solutions
Skandinávský vzhled je neuvěřitelně populární v současné době, zejména pokud jde o jeho důraz na de-nepřehledná a minimalismu. To znamená, že úložiště je klíčem. Naše řada skandinávské-inspiroval volně stojící nábytek, jako je tedy komoda níže je ideální pro dokončení vzhled.

inspirovalo
Co by mohlo být více přírodní materiál mít ve vaší domácnosti, než „skutečné“ dřeva? Suroviny přidat texturu a rozmanitost na jakýchkoli místech místnosti dává za oko k odpočinku. Jak můžete vidět níže, tyto dřevěné posuvné dveře přidat vizuální hloubku a teplo do místnosti, ideální pro zimní sezónu

Folk detailů
S nočním kreslení v folk-inspiroval dekor je ideální pro off-nastavení to s funky, světlé detaily. Přidání veselý prvek do svého domova s ​​atraktivní vzory na svých židlích a polštáře.
http://www.houseandgarden.co.uk/interiors/living-room/folk
rekultivovaných materiály
V této sezoně došlo k nárůstu nábytek vytvořený z recyklovaných materiálů, jako je dřevo a vyřazených architektonického zařízení, přinášející zcela jedinečný půvab a charakter do svého domova. Podívejte se, co můžete vytvořit z materiálů kolem vašeho domu, nebo se podívat na specializovaných internetových stránek pro další inspiraci:
http://inhabitat.com/produktwerft-makes-new-furniture-from-recycled-shipping-pallets/
podstavec stoly
Investujte do zářivě barevné nebo neobvyklý podstavec, který je naplněn a připraven k zobrazení květiny nebo kuriózní světlo, přidání dalších údajů do vaší ložnice
http://industrialsandinteriors.blogspot.co.uk/2014/07/bloomingville-2014-new-winter-autumn.html
Ložnice stoly
Místo toho, aby pracoval v posteli na vašem notebooku, osvobodit se a podívat se na nejnovější stolu designu. Dny pláně, dřevěné, single-man stoly jsou u konce; vítáme věk barev a umění
http://www.decorfacil.com/home-offices-decorados/
Metal Revolution
Kovový nábytek a doplňky jsou bang on-trend v okamžiku, ať se jedná o měď, bronz nebo stříbro, že kovovým leskem je ztělesněním moderního stylu. Rychlý tip: aby vaše pokoje nevypadají příliš studené tuto zimu, podívejte se na začlenění bronz pro teplejší pocit ve vaší ložnici.

http://www.telegraph.co.uk/interiors/interiors-how-metal-is-taking-over-our-homes/

tropické tkaniny
Přineste několik teplo Africe a na Středním východě do vaší ložnice snadno a rychle s vlasovým soulož koberec. Červené, růžové a pomeranče oživí váš prostor připraven pro ty chladné zimní večery
http://www.decorotation.com/12-moroccan-inspired-shag-rugs-that-i-cant-get-over/
Ruční
Pokud se tyto trendy nejsou zcela podle vašeho vkusu, možná uvažovat o malování a vytvořením vlastního ložnicového nábytku. Více a více lidí kupují křída barvy a při využití stávajících svůj starý, starožitný nábytek vytvořit něco trochu modernější. Můžete si koupit křídové nátěry z většiny butikových dekorace interiéru prodejen a větší řetězy.