Posuvné skříňové dveře

Andy Briggs z Spaceslide vysvětluje, jak může jednoduchá aktualizace mít velký dopad, když se přestěhují do nového domova. Accent stěny, bytový textil, a prohlášení kusy nábytku hrají klíčovou roli při definování celkový vzhled svého pokoje – a posuvné dveře by neměly být zapomenuty při stanovování tón vašeho prostoru.

Jedním z klíčových rysů našich posuvnými dveřmi je, že jakmile byly nainstalovány stopy, můžete snadno nahradit dveřní panely. Takže, pokud jste se přestěhovali do nového domova a zdědil někdo jiný styl, stále máte flexibilní přechod z 70. dřevěných desek, aby odpovídaly současným odstíny šedé, nebo naopak, rychle a bez jakýchkoli potíží.

Vyměnit stávající dveře pro zrcadlových panelů

Ložnice by měla být relaxační, klidné útočiště, a jako takový minimalizaci nepořádek a zesiluje pocit prostoru je klíčové. Nicméně, v menším prostoru, to může být snadněji řekne, než udělá – zejména je-li v místnosti dominují velké, volně stojící kusy nábytku a storage řešení často vyžadují oběť drahých podlahové plochy.

V případech, jako jsou tyto, vybavená nebo šatnou se zrcadlovými dveřmi prezentovat ideální řešení. Kromě schovává věci pryč, zrcadla od podlahy až ke stropu, aby jakýkoli prostor pocit, vyšší a jasnější. Reflexní dostatek přirozeného světla kolem prostoru, tento jednoduchý aktualizace posuvné dveře šatní vytváří optickou iluzi vzdušný, větší prostor.

Tahání společně podívat

V uklidňující, dobře navržené ložnice, všechny kusy by měl fungovat přirozeně dohromady tvoří jeden soudržného prostoru. Jednoduchá aktualizace zastaralých posuvné dveře šatních může hrát klíčovou roli při vytváření pocitu proudění kolem místnosti, a zajistit, aby potřeba pro skladování nepřichází na úkor lásky stylu.

Ať už je váš styl chybuje na měkkých neutrálních nebo elegantní a moderní, barva, textura a hardware na vašich dveří může prokázat odbornou dotek, která svádí dohromady vzhled. Kromě odpovídající tóny a kovy se zbytkem svých doplňků, odpovídající samostatně stojící nábytek může dát elegantní a sofistikované atmosféru. Naše kolekce ložnicového nábytku byla navržena tak, aby dokonale doplňují naše vestavěné skříně a posuvné dveře, takže ať už se vám líbí Tortona Chestnut nebo raději kámen Grey, je tu určitě zakončení tak, aby vyhovovaly svého pokoje.

děliče Room

V moderních domech, posuvné dveře nemusí být omezeny na skříněmi. Když použitý jako přepážky v místnosti, mohou pomoci při maximalizaci rozlohy svého domova, a transformovat své otevřený obývací prostor do víceúčelových prostorů, avšak povrch a transparentnost dveří může zlomit, nebo efektu.

Pokud jste zdědili masivní dřevěné děliče, které inhibují světlo a uzavírají prostor, v, jednoduchou výměnu na světelnou filtrační materiál může udržet flexibilitu vašeho prostoru bez úplného odstranění dveře. Matné nebo průsvitné sklo, nebo směs neprůhledných panelů a průsvitného skla, udeří dokonalou rovnováhu mezi životem koutem a jednotlivých místností.